|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Коробка Azura Safina Tacle Box M Black #2
Артикул
SM-B02
В наличии
Описание
Azura Safina Tacle Box Black #2 – серія високоякісних пластикових коробок із незнімними перегородками, які призначено для транспортування та зберігання риболовних приманок. Коробки для приманок Azura Safina Tacle Box виконано в стильному дизайні Azura, виготовлено з прозорого стійкого до подряпин затемненого пластику та оснащено надійними защібками. Завдяки продуманій конструкції та розмірам відділень, коробки Azura Safina Tacle Box Black #2 дають змогу розмістити необхідну риболову кількість об'ємних приманок. Коробки Safina Tacle Box Black #2 міцні та легкі, мають компактні розміри, їх зручно переносити в наплічній сумці або рюкзаку. Доступні в розмірах S та M на 5 відділень.
Характеристики
| Плавучесть | тонущая |
|---|---|
| Тест | 2.2 lb |
| Разрывная нагрузка | 1 кг |
| Диаметр (диапазон) | 0.1 до 0.2 мм |
| Страна производитель | Япония |
| Размотка | 30 м |
| Цвет | Черный |
| Тип | Коробка |
Новый отзыв или комментарий


