|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Намет Carp Pro Session House
Артикул
CPB0917
Немає в наявності
Опис
Комфортний, просторий намет. Ідеальний варіант для любителів тривалих, риболовних подорожей. У наметі можна поставити крісло, стіл з приладдям, розкладачку і добре виспатися. Для відпочинку двох людей у шатрі вільно поміщаються дві коропових ліжка. Намет можна використовувати як «діжурку», розмістити близько до удочкам на березі, на помості і т. д. Основні переваги Carp Pro House Session — компактність і швидка установка. Складні, алюмінієві стійки з швидкими засувками Speedup дозволяють легко встановити (чи скласти) шатро одній людині за лічені хвилини! Купол намету обладнаний протимоскітними сітками, в результаті чого в приміщенні забезпечується хороша вентиляція, завжди сухо і ясно....
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Габаритні розміри | 105x22x22 см. |
|---|---|
| Місткість | 2 чол. |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Розмір у складеному вигляді | 250x250x170см |
| Комплектація | С чехлом |
| Водонепроникність | 5000 мм |
| Тип дна | Відстібається |
Новий відгук або коментар


